KONST / Litografier / Grafiskt blad 13351052
nr 1335 1052
Grafiskt blad
Gicléetryck, Catrin Johansson, Sverige. "Cows". Signerad, numrerad 25/100, oramat löst blad. Motivet: ca 28x38 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:13:18
9/6 20:32:02
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer